دوشنبه, 03 ارديبهشت, 1397
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> کارگاه ها  
کارگاه های روانشناسی مرکز مشاوره سگال
18
دوره آموزشی اصول و فنون تدریس و ارزیابی مهارت های بالینی
چکیده: عناوین دوره آموزشی « اصول و فنون تدریس و ارزیابی مهارت­های بالینی »  ویژه مدرسان روانشناسی بالینی: 1) آشنایی با مفاهیم competency, skill, ability 2) نزدیک شدن به جایگاه جهانی آموزش بالینی 3) جایگاه مهارت­ های بالینی در تاکسونومی بلوم و پلکان کروثهال 4) طراحی آموزشی و طرح درس بالینی 5) فنون آموزش بالینی&n... ادامه »
22
دوره آموزشی درمان شناختی رفتاری اختلالات هیجانی
چکیده:       با نام و یاد خداوند بخشایشگر مهربان دوره آموزشی درمان شناختی رفتاری اختلالات هیجانی، ویژه دانشجویان و دانش آموختگان روانشناسی بالینی، روانپزشکی و مشاوره 1397 مجدداً در مرکز سگال برگزار خواهد شد. مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی سگال، با هدف ارتقاء سطح علمي و عملي دانشجويان و دانش‏آموختگان رشته‏هاي حوزه‌ی بهداشت... ادامه »
22
دوره آموزشی جامع هشت روزه طرحواره ­درمانی و مدتراپی
چکیده: مرکز سگال « دوره آموزشی جامع هشت روزه طرحواره ­درمانی و مدتراپی » را برگزار می­ کند. در این دوره ارزیابی، مفهوم­پردازی کیس، طراحی و اجرای درمان در سطح کار با طرحواره­ ها و مدها آموزش داده می­ شود. مدرس: دکتر لادن فتی تاریخ برگزاری کارگاه: سه شنبه 6 آذر از ساعت 14 لغایت 20 چهارشنبه 7 آذر از ساعت 14 لغایت 20 پنجشنبه 8 آذر از ساعت 8 ت... ادامه »
22
درمان شناختی رفتاری خیانت همسران
چکیده: با نام و یاد خداوندگار خالق علم و نور درمان شناختی رفتاری خیانت همسران مدرس: دکتر فرشته موتابی قواعد شرکت در دوره آموزشی *     شرکت کنندگان در این برنامه آموزشی ملزم به رعایت کلیه قواعد و مقررات مرکز سگال هستند. *     شرکت در دوره منوط به ثبت­نام و هماهنگی از طریق شماره تماس 09193607610 است. * &nbs... ادامه »
14
چکیده: با نام و یاد خداوندگار خالق علم و نور ACT دوره آموزشی درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد مدرس: دکتر لادن فتی قواعد شرکت در دوره آموزشی ü     شرکت کنندگان در این برنامه آموزشی ملزم به رعایت کلیه قواعد و مقررات مرکز سگال هستند. ü     شرکت در دوره منوط به ثبت­نام و هماهنگی از طریق شماره تماس 09193607610... ادامه »
14
چکیده: با نام و یاد خداوندگار خالق علم و نور  طرحواره درمانی مدرس: دکتر لادن فتی قواعد شرکت در دوره آموزشی ü     شرکت کنندگان در این برنامه آموزشی ملزم به رعایت کلیه قواعد و مقررات مرکز سگال هستند. ü     شرکت در دوره منوط به ثبت­نام و هماهنگی از طریق شماره تماس 09193607610 است. ü  ... ادامه »
14
چکیده: با نام و یاد خداوندگار خالق علم و نور  کارگاه اصول، مبانی و تکنیک های MINDFULNESS مدرس: دکتر لادن فتی قواعد شرکت در دوره آموزشی ü     شرکت کنندگان در این برنامه آموزشی ملزم به رعایت کلیه قواعد و مقررات مرکز سگال هستند. ü     شرکت در دوره منوط به ثبت­نام و هماهنگی از طریق شماره تماس 091936... ادامه »
14
چکیده: با نام و یاد خداوندگار خالق علم و نور  کارگاه مداخلات شناختی رفتاری برای خودکشی (قبل از اقدام، هنگام اقدام و بعد از اقدام) مدرس: دکتر لادن فتی قواعد شرکت در دوره آموزشی ü     شرکت کنندگان در این برنامه آموزشی ملزم به رعایت کلیه قواعد و مقررات مرکز سگال هستند. ü     شرکت در دوره منوط به ث... ادامه »
14
چکیده: با نام و یاد خداوندگار خالق علم و نور  زوج­ درمانی شناختی رفتاری مدرس: دکتر فرشته موتابی قواعد شرکت در دوره آموزشی ü     شرکت کنندگان در این برنامه آموزشی ملزم به رعایت کلیه قواعد و مقررات مرکز سگال هستند. ü     شرکت در دوره منوط به ثبت­نام و هماهنگی از طریق شماره تماس 09193607610 است. &u... ادامه »
14
چکیده: با نام و یاد خداوندگار خالق علم و نور درمان شناختی رفتاری خیانت همسران مدرس: دکتر فرشته موتابی قواعد شرکت در دوره آموزشی ü     شرکت کنندگان در این برنامه آموزشی ملزم به رعایت کلیه قواعد و مقررات مرکز سگال هستند. ü     شرکت در دوره منوط به ثبت­نام و هماهنگی از طریق شماره تماس 09193607610 است. &... ادامه »
14
چکیده: با نام و یاد خداوندگار خالق علم و نور  کارگاه درمان شناختی رفتاری کمال گرایی PERFECTIONISM مدرس: دکتر لادن فتی قواعد شرکت در دوره آموزشی ü     شرکت کنندگان در این برنامه آموزشی ملزم به رعایت کلیه قواعد و مقررات مرکز سگال هستند. ü     شرکت در دوره منوط به ثبت­نام و هماهنگی از طریق شماره تم... ادامه »
24
کارگاه زوج درمانی شناختی-رفتاری (دوره پیشرفته) - پاییز 1396
چکیده: مرکز مشاوره سگال برگزار می کند: کارگاه زوج درمانی شناختی-رفتاری (دوره پیشرفته). در این دوره فنون شناختی -رفتاری و هیجانی زوج درمانی که در دوره‌های پیش ارائه نشده، به صورت عملی آموزش داده خواهد شد. بنابراین لازم است شرکت کنندگان قبلا دوره زوج درمانی شناختی - رفتاری را با یکی از اساتید زوج درمانگر گذرانده باشند. ادامه »
31
کارگاه آموزشی زوج درمانی شناختی رفتاری سطح اول - پاییز 1396
چکیده: مرکز مشاوره سگال برگزار می کند: کارگاه آموزشی زوج درمانی شناختی رفتاری سطح اول، مدرس کارگاه: دکتر فرشته موتابی ادامه »
27
چکیده: با نام و یاد خداوند بخشایشگر مهربان دوره آموزشی مصاحبه تشخیصی، علامت­شناسی و آسیب­شناسی اختلالات هیجانی به شکل سلسله کارگاه های دوازده­گانه، ویژه دانشجویان و دانش آموختگان حوزه روانشناسی در سال 1396 نیز همانند سالهای گذشته روزهای سه­شنبه در مرکز سگال برگزار خواهد شد. مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی سگال، با هدف ارتقاء سطح علمي و عملي دانشجويان و ... ادامه »
26
چکیده: با نام و یاد خداوند بخشایشگر مهربان دوره آموزشی درمان شناختی رفتاری اختلالات هیجانی، ویژه دانشجویان و دانش آموختگان روانشناسی بالینی، روانپزشکی و مشاوره 1396 مجدداً در مرکز سگال برگزار خواهد شد. مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی سگال، با هدف ارتقاء سطح علمي و عملي دانشجويان و دانش‏آموختگان رشته‏هاي حوزه‌ی بهداشت روان، در استفاده كاربرد... ادامه »
27
چکیده: با نام و یاد خداوند بخشایشگر مهربان دوره آموزشی تربیت مربی مهارتهای زندگی برای بزرگسالان به شکل سلسله کارگاه­های دوازده گانه، ویژه دانشجویان و دانش آموختگان حوزه­های روانشناسی، روانپزشکی و مشاوره درسال 1396 مجدداً در مرکز سگال برگزار خواهد شد. مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی سگال، با هدف ارتقاء سطح علمي و عملي دانشجويان و دانش‏آموختگان رشته&r... ادامه »
کارگاه های آموزشی مرکز مشاوره سگال