جمعه, 03 اسفند, 1397
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> کارگاه ها  
کارگاه های روانشناسی مرکز مشاوره سگال
24
چکیده: مرکز مشاوره سگال در سال 1397 برگزار می کند: کارگاه آموزشی زوج درمانی شناختی رفتاری سطح اول چهارشنبه 30 خرداد از ساعت 14 تا 20 پنجشنبه 31 خرداد از ساعت 8 تا 14 چمعه 1 تیر از ساعت 8 تا 14 چهارشنبه 6 تیر از ساعت 14 تا 20 پنجشنبه 7 تیر از ساعت 8 تا 14 جمعه 8 تیر از ساعت 8 تا 14   مدرس کارگاه: دکتر فرشته موتابی برای اطلاع... ادامه »
24
چکیده: مرکز سگال دوره آموزش "پژوهش کیفی باتأکید بر نظریه داده­خاست (Grounded Theory)" را برگزار می­کند. در این دوره فنون جمع­آوری داده با تأکید بیشتر بر دو روش مصاحبه و گروه متمرکز، مراحل و روش­های کدگذاری، اعتبار بخشی به مفاهیم، تهیه ماتریس­ها، فنون تهیه یادداشت­های تحلیلی، نگارش گزارش کیفی و سایر بخش­­های این روش پژوهش با تأکید بر الگوی استراوس و کربین... ادامه »
24
چکیده: مرکز سگال کارگاه سه روزه مایندفولنس را برگزار می­کند. در این دوره مایندفولنس به شکل کلی و آزاد و مستقل از مدل­های مختلف شناختی رفتاری ارائه خواهد شد. مدرس: دکتر لادن فتی تاریخ برگزاری کارگاه: چهارشنبه 30 آبان از ساعت 14 لغایت 20 پنجشنبه 1 آذر از ساعت 8 تا 14 جمعه 2 آذر از ساعت 8 تا 14 قواعد شرکت در دوره ü    ثبت نام با هم... ادامه »
24
چکیده: دوره آموزشی تربیت مربی مهارتهای زندگی برای بزرگسالان به شکل سلسله کارگاه­های دوازده گانه، ویژه دانشجویان و دانش آموختگان حوزه­های روانشناسی، روانپزشکی و مشاوره درسال 1397 مجدداً در مرکز سگال برگزار خواهد شد. مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی سگال، با هدف ارتقاء سطح علمي و عملي دانشجويان و دانش‏آموختگان رشته‏هاي حوزه‌ی بهداشت روان، در آم... ادامه »
24
چکیده: با نام و یاد خداوند بخشایشگر مهربان دوره آموزشی مصاحبه تشخیصی، علامت­شناسی و آسیب­شناسی اختلالات هیجانی به شکل سلسله کارگاه های دوازده­گانه، ویژه دانشجویان و دانش آموختگان حوزه روانشناسی در سال 1397 نیز همانند سالهای گذشته در مرکز سگال برگزار خواهد شد. مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی سگال، با هدف ارتقاء سطح علمي و عملي دانشجويان و دانش‏آموختگ... ادامه »
22
درمان شناختی رفتاری خیانت همسران-سال 1397
چکیده: با نام و یاد خداوندگار خالق علم و نور درمان شناختی رفتاری خیانت همسران مدرس: دکتر فرشته موتابی قواعد شرکت در دوره آموزشی *     شرکت کنندگان در این برنامه آموزشی ملزم به رعایت کلیه قواعد و مقررات مرکز سگال هستند. *     شرکت در دوره منوط به ثبت­نام و هماهنگی از طریق شماره تماس 09193607610 است. * &nbs... ادامه »
22
دوره آموزشی جامع هشت روزه طرحواره ­درمانی و مدتراپی-سال 1397
چکیده: مرکز سگال « دوره آموزشی جامع هشت روزه طرحواره ­درمانی و مدتراپی » را برگزار می­ کند. در این دوره ارزیابی، مفهوم­پردازی کیس، طراحی و اجرای درمان در سطح کار با طرحواره­ ها و مدها آموزش داده می­ شود. مدرس: دکتر لادن فتی تاریخ برگزاری کارگاه: سه شنبه 6 آذر از ساعت 14 لغایت 20 چهارشنبه 7 آذر از ساعت 14 لغایت 20 پنجشنبه 8 آذر از ساعت 8 ت... ادامه »
22
دوره آموزشی درمان شناختی رفتاری اختلالات هیجانی-1397
چکیده: دوره آموزشی درمان شناختی رفتاری اختلالات هیجانی، ویژه دانشجویان و دانش آموختگان روانشناسی بالینی، روانپزشکی و مشاوره 1397 مجدداً در مرکز سگال برگزار خواهد شد. مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی سگال، با هدف ارتقاء سطح علمي و عملي دانشجويان و دانش‏آموختگان رشته‏هاي حوزه‌ی بهداشت روان، در استفاده كاربردي از درمان‌ شناختی‌رفتاری، ... ادامه »
18
دوره آموزشی اصول و فنون تدریس و ارزیابی مهارت های بالینی-سال 1397
چکیده: ادامه »
31
کارگاه آموزشی زوج درمانی شناختی رفتاری سطح اول - پاییز 1396
چکیده: مرکز مشاوره سگال برگزار می کند: کارگاه آموزشی زوج درمانی شناختی رفتاری سطح اول، مدرس کارگاه: دکتر فرشته موتابی ادامه »
27
چکیده: با نام و یاد خداوند بخشایشگر مهربان دوره آموزشی مصاحبه تشخیصی، علامت­شناسی و آسیب­شناسی اختلالات هیجانی به شکل سلسله کارگاه های دوازده­گانه، ویژه دانشجویان و دانش آموختگان حوزه روانشناسی در سال 1396 نیز همانند سالهای گذشته روزهای سه­شنبه در مرکز سگال برگزار خواهد شد. مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی سگال، با هدف ارتقاء سطح علمي و عملي دانشجويان و ... ادامه »
26
چکیده: با نام و یاد خداوند بخشایشگر مهربان دوره آموزشی درمان شناختی رفتاری اختلالات هیجانی، ویژه دانشجویان و دانش آموختگان روانشناسی بالینی، روانپزشکی و مشاوره 1396 مجدداً در مرکز سگال برگزار خواهد شد. مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی سگال، با هدف ارتقاء سطح علمي و عملي دانشجويان و دانش‏آموختگان رشته‏هاي حوزه‌ی بهداشت روان، در استفاده كاربرد... ادامه »
27
چکیده: با نام و یاد خداوند بخشایشگر مهربان دوره آموزشی تربیت مربی مهارتهای زندگی برای بزرگسالان به شکل سلسله کارگاه­های دوازده گانه، ویژه دانشجویان و دانش آموختگان حوزه­های روانشناسی، روانپزشکی و مشاوره درسال 1396 مجدداً در مرکز سگال برگزار خواهد شد. مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی سگال، با هدف ارتقاء سطح علمي و عملي دانشجويان و دانش‏آموختگان رشته&r... ادامه »
24
کارگاه زوج درمانی شناختی-رفتاری (دوره پیشرفته) - پاییز 1396
چکیده: ادامه »
کارگاه های آموزشی مرکز مشاوره سگال