X

دوره‌ها و کارگاه‌‌های آموزشی ویژه متخصصان روانشناسی، روانپزشکی و مشاوره

دوره آموزشی درمان شناختی رفتاری اختلالات شخصیت

ویژه دانشجویان و دانش آموختگان روانشناسی بالینی، روانپزشکی و مشاوره 1399 مجدداً در مرکز سگال برگزار خواهد شد.

مدیر سایت 0 441 رتبه مطلب: 3/3

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی سگال، با هدف ارتقاء سطح علمی و عملي دانشجويان و دانش‌‏آموختگان رشته‏‌های حوزه‌ی بهداشت روان، در استفاده كاربردی از درمان‌ شناختی‌رفتاری، یک برنامه آموزش دو روزه درمان شناختی رفتاری اختلالات شخصیت را در سال 1399 برگزار خواهد کرد. مدرسین دوره خانم‌­ها دکتر فرشته موتابی و دکتر لادن فتی هستند.

دوره آموزشی درمان شناختی رفتاری اختلالات هیجانی

دوره آموزشی درمان شناختی رفتاری اختلالات هیجانی ویژه دانشجویان و دانش آموختگان روانشناسی بالینی، روانپزشکی و مشاوره در سال 1399 در مرکز سگال برگزار خواهد شد.

مدیر سایت 0 369 رتبه مطلب: 5/0

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی سگال، با هدف ارتقاء سطح علمي و عملی دانشجويان و دانش‏‌آموختگان رشته‏‌های حوزه‌ی بهداشت روان، در استفاده كاربردی از درمان‌ شناختی‌رفتاری، یک دوره آموزشی را تحت عنوان «درمان شناختی- رفتاری اختلالات هيجانی» در سال 1399 برگزار خواهد کرد. برنامه اجرایی این دوره در جدول زیر ارائه شده است. مدرس دوره خانم‌­ها دکتر فرشته موتابی و دکتر لادن فتی هستند. به منظور تسهیل حضور مخاطبانی که از سایر شهرها به تهران سفر می­‌کنند، این دوره ماهی یک بار و در بخش­‌های سه روزه برگزار خواهد شد.

کارگاه آموزشی زوج‌درمانی شناختی رفتاری  پیشرفته

مرکز مشاوره سگال در سال 1399 برگزار می­‌کند: زوج‌درمانی شناختی رفتاری  پیشرفته

مدیر سایت 0 365 رتبه مطلب: 2/5

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سگال در سال 1399 برگزار می­‌کند: زوج‌درمانی شناختی رفتاری  پیشرفته - مدرس دوره: دکتر فرشته موتابی

دوره آموزشی جامع هشت روزه طرح‌واره‌­درمانی و مدتراپی

مرکز سگال دوره آموزشی جامع هشت روزه طرح‌واره‌­درمانی و مدتراپی را در سال 1399 برگزار می­‌کند.

مدیر سایت 0 308 رتبه مطلب: 3/0

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سگال، دوره آموزشی جامع هشت روزه طرح‌واره‌­درمانی و مدتراپی را در سال 1399 برگزار می­‌کند. در این دوره ارزیابی، مفهوم‌­پردازی مورد، طراحی و اجرای درمان در سطح کار با طرح‌واره­‌ها و مدها آموزش داده می­‌شود. مدرس: دکتر لادن فتی

دوره آموزشی درمان شناختی رفتاری خیانت همسران

ویژه دانشجویان و دانش آموختگان روانشناسی بالینی، روانپزشکی و مشاوره

مدیر سایت 0 251 رتبه مطلب: 3/0

دوره آموزشی درمان شناختی رفتاری خیانت همسران، ویژه دانشجویان و دانش آموختگان روانشناسی بالینی، روانپزشکی و مشاوره 1399 مجدداً در مرکز سگال برگزار خواهد شد.

کارگاه آموزشی مداخلات روانشناختی در شکست عشقی

با هدف ارتقاء سطح علمی و عملی دانشجویان و دانش‌‏آموختگان رشته‌‏های حوزه‌ی بهداشت روان

مدیر سایت 0 254 رتبه مطلب: بدون رتبه

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی سگال، با هدف ارتقاء سطح علمی و عملی دانشجویان و دانش‌‏آموختگان رشته‌‏های حوزه‌ی بهداشت روان، کارگاه مداخلات روانشناختی در شکست عشقی را در سال 1399 برگزار خواهد کرد. مدرس دوره خانم دکتر فرشته موتابی هستند.

دوره آموزشی تربیت مربی مهارت­‌های زندگی برای بزرگسالان

ویژه دانشجویان و دانش‌آموختگان حوزه­‌های روانشناسی، روانپزشکی و مشاوره درسال 1399

مدیر سایت 0 415 رتبه مطلب: 4/0

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی سگال، با هدف ارتقاء سطح علمی و عملي دانشجويان و دانش‏‌آموختگان رشته‏‌های حوزه‌ی بهداشت روان، در آموزش مهارت­‌های زندگی به بزرگسالان، یک دوره آموزشی را به صورت سلسله کارگاه‌های یازده روزه «تربیت مربی مهارت­­‌های زندگی» برگزار خواهد کرد.

دوره آموزشی درمان شناختی رفتاری اختلال پنیک و آگورافوبیا

ویژه دانشجویان و دانش آموختگان روانشناسی بالینی، روانپزشکی و مشاوره در سال 1399 مجدداً برگزار خواهد شد.

مدیر سایت 0 248 رتبه مطلب: بدون رتبه

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی سگال، با هدف ارتقاء سطح علمی و عملي دانشجويان و دانش‌‏آموختگان رشته‏‌های حوزه‌ی بهداشت روان، در استفاده كاربردی از درمان‌ شناختی‌رفتاری، یک برنامه آموزش دو روزه درمان شناختی رفتاری حمله هراس و جمع­‌هراسی را در  سال 1399 برگزار خواهد کرد. مدرسین دوره خانم­‌ها دکتر فرشته موتابی و دکتر لادن فتی هستند.

دوره آموزشی درمان شناختی رفتاری اختلال اضطراب اجتماعی (فوبی اجتماعی)

ویژه دانشجویان و دانش آموختگان روانشناسی بالینی، روانپزشکی و مشاوره در سال 1399

مدیر سایت 0 265 رتبه مطلب: بدون رتبه

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی سگال، با هدف ارتقاء سطح علمی و عملی دانشجويان و دانش‏‌آموختگان رشته‌‏های حوزه‌ی بهداشت روان، در استفاده كاربردی از درمان‌ شناختی‌رفتاری، یک برنامه آموزش دو روزه درمان شناختی رفتاری اضطراب اجتماعی را در  سال 1399 برگزار خواهد کرد. مدرسین دوره خانم‌­ها دکتر فرشته موتابی و دکتر لادن فتی هستند.

RSS

انتخابگر پوسته

آدرس جدید مرکز

مرکز سگال از اول اسفند ۱۳۹۸ در آدرس جدید مستقر شده است.

آدرس: میدان آرژانتین ابتدای خیابان بخارست (احمدقصیر) کوچه ۱۷ پلاک ۱۸ طبقه آخر

 تلفن‌های تماس:

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵3

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵4

درباره سگال

"درمان­‌های شناختی رفتاری" مجموعه­‌ای از نظریه­‌ها و یا مدل­‌های مداخلات روانشناختی هستند که وجه مشترک تمامی آنها مبتنی بر شواهد علمی بودن، پژوهش محوری و دغدغه افکار، رفتار و هیجان­‌ها را داشتن است. تمام تلاش ما براین است که از چارچوب مداخلات علمی بیرون نرویم. درمانگران و مشاوران ما همه در این مکتب تعلیم دیده و فعالیت می­‌کنند...

>> درباره سگال