X

نغمه ترابی


سوابق تحصیلی و کاری


نغمه ترابی، کارشناسی‌ارشد روانشناسی بالینی خانواده از دانشگاه علم و فرهنگ، پایان‌نامه خود را در زمینه اثربخشی بازی درمانی مبتنی بر رابطه والد-کودک بر پرخاشگری کودکان انجام داده است. او دانش‌آموخته‌ی مقطع کارشناسی روانشناسی بالینی از همان دانشگاه است.

از سال ۱۳۹۲ کار حرفه‌ای خود را به عنوان روانشناس کودک و نوجوان در مرکز طبی کودکان دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز کرده است. سرپرستی دپارتمان روانشناسی بخش کودک و نوجوان بیمارستان روانپزشکی روزبه، روان‌درمانگری بخش کودک و نوجوان بیمارستان روانپزشکی روزبه، روان‌درمانگری کودک و نوجوان در کلینیک تخصصی راد و کلینیک تخصصی دنیای بهتر از جمله سوابق کاری ایشان است. ایشان همچنین همکاری با انجمن روانپزشکی کودک و نوجوان ایران به عنوان مدرس دوره‌ تخصصی روان‌درمان‌گری شناختی رفتاری کودک و نوجوان را در کارنامه کاری خود دارند. ضمناً تجربه حضور در دبیرستان فرزانگان به عنوان مشاور و روانشناس بخشی از سابقه ایشان محسوب می‌شود.

در حال حاضر، فعالیت حرفه‌ای او متمرکز بر رویکرد شناختی رفتاری (CBT) بوده و دوره‌‌های آموزشی مرتبط را تحت نظر اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران و مرکز سگال گذرانده است.


آدرس جدید مرکز

مرکز سگال از اول اسفند ۱۳۹۸ در آدرس جدید مستقر شده است.

آدرس: میدان آرژانتین ابتدای خیابان بخارست (احمدقصیر) کوچه ۱۷ پلاک ۱۸ طبقه آخر

 تلفن‌های تماس:

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵3

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵4

درباره سگال

"درمان­‌های شناختی رفتاری" مجموعه­‌ای از نظریه­‌ها و یا مدل­‌های مداخلات روانشناختی هستند که وجه مشترک تمامی آنها مبتنی بر شواهد علمی بودن، پژوهش محوری و دغدغه افکار، رفتار و هیجان­‌ها را داشتن است. تمام تلاش ما براین است که از چارچوب مداخلات علمی بیرون نرویم. درمانگران و مشاوران ما همه در این مکتب تعلیم دیده و فعالیت می­‌کنند...

>> درباره سگال