X

دکتر محبوبه مجدی

سوابق تحصیلی:

دکتر محبوبه مجدی در مقطع دکتری تخصصی در رشته روانشناسی بالینی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ­التحصیل شده است. او مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته روانشناسی بالینی از دانشگاه تهران، و مدرک کارشناسی را نیز در رشته روانشناسی بالینی از دانشگاه عالی حکمت رضوی اخذ کرده است.


پژوهش و تالیف

دکتر مجدی رساله دکتری خود را با عنوان "بررسی اثربخشی تحریک مکرر مغناطیسی فراجمجمه­ای و شناخت­درمانی مبتنی بر ذهن­آگاهی بر متغیرهای فرانگرانی، نشخوار فکری و عملکردهای عصب شناختی در بیماران مبتلا به افسردگی" و پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد خود را با عنوان "بررسی پاراکیلینیکی اختلالات حافظه در مصرف کنندگان متاآمفتامین" نگارش کرده و مقالاتی در همین حوزه­ها به چاپ رسانده است. همچنین در زمینه بررسی هوش هیجانی و موفقیت­های تحصیلی دانش­آموزان، بررسی کیفیت زندگی و سلامت روان در گروه­های مختلف و تأثیر درمان شناختی رفتاری در زمینه­های مختلف، مقالات متعددی منتشر کرده­است. ایشان تاکنون در تألیف و چاپ 5 عنوان کتاب (پکیج مهارت­های ازدواج، خانواده موفق، آزار جنسی در محیط کار و راهکارهای مقابله با آن، روش تحقیق در روانشناسی و آموزش مقدماتی نرم افزارهای آماری در روانشناسی) مشارکت داشته است.


 فعالیت­‌های حرفه‌­ای

دکتر مجدی از سال 93 تاکنون سابقه و تجربه کار حرفه­ای بالینی در مطب آقای دکتر آرش میراب زاده، روانپزشک، استاد تمام و معاون آموزشي دانشگاه علوم بهزيستي، را دارد. از مهارت­های حرفه­ای ایشان می­توان به روان­درمانی بر مبنای درمان شناختی رفتاری که شامل مصاحبه بالینی تخصصی، تشخیص، فرمول­بندی و انجام مداخلات روان­درمانی برای اختلالات خلقی، اضطرابی، وسواس و اختلالات شخصیت بزرگسالان است، اشاره کرد. همچنین زوج درمانی، طرحواره درمانی و شناخت درمانی مبتنی بر ذهن آگاهی از دیگر مهارت­های حرفه­ای ایشان هستند. دکتر مجدی سابقه تدريس در دانشكده پزشكي دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي را نیز در کارنامه حرفه­ای خود دارد.

آدرس جدید مرکز

مرکز سگال از اول اسفند ۱۳۹۸ در آدرس جدید مستقر شده است.

آدرس: میدان آرژانتین ابتدای خیابان بخارست (احمدقصیر) کوچه ۱۷ پلاک ۱۸ طبقه آخر

 تلفن‌های تماس:

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵3

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵4

درباره سگال

"درمان­‌های شناختی رفتاری" مجموعه­‌ای از نظریه­‌ها و یا مدل­‌های مداخلات روانشناختی هستند که وجه مشترک تمامی آنها مبتنی بر شواهد علمی بودن، پژوهش محوری و دغدغه افکار، رفتار و هیجان­‌ها را داشتن است. تمام تلاش ما براین است که از چارچوب مداخلات علمی بیرون نرویم. درمانگران و مشاوران ما همه در این مکتب تعلیم دیده و فعالیت می­‌کنند...

>> درباره سگال