X

نرگس انسان

سوابق تحصیلی و کاری

نرگس انسان کاندیدای دکتری روانشناسی بالینی در دانشگاه شهید بهشتی به شماره پروانه ۷۰۷۸ است. وی در حال انجام رساله دکتری خود در زمینه سوگ پیچیده می­‌باشد.

 

او از سال ۱۳۹۰ وارد رشته روانشناسی شده و کار حرفه‌ای خود را به عنوان روان‌­درمانگر از سال ۱۳۹۵ شروع کرده است. فعالیت حرفه‌ای او در این حوزه تماما متمرکز بر رویکردهای مبتنی بر تئوری شناختی رفتاری بوده است و دوره‌های آموزشی متعددی در این زمینه گذرانده است. در حال حاضر رویکرد درمانی او درمان شناختی رفتاری و طرح‌واره‌درمانی است.

 

با توجه به آموزش­‌هایی که در طول دوران تحصیل در حوزه درمان اختلالات فردی دیده است، فعالیت‌­های درمانی او نیز در این حیطه جای می­‌گیرند و مراجعین فردی را در حوزه اختلالات خلقی، اضطرابی، شخصیت و روابط بین فردی در سرویس بالینی خود می‌پذیرد.

 

ایشان برگزیده استعداد درخشان دانشگاه فردوسی مشهد و دارای مقالاتی در حوزه درمان شناختی رفتاری میباشند.

آدرس جدید مرکز

مرکز سگال از اول اسفند ۱۳۹۸ در آدرس جدید مستقر شده است.

آدرس: میدان آرژانتین ابتدای خیابان بخارست (احمدقصیر) کوچه ۱۷ پلاک ۱۸ طبقه آخر

 تلفن‌های تماس:

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵3

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵4

درباره سگال

"درمان­‌های شناختی رفتاری" مجموعه­‌ای از نظریه­‌ها و یا مدل­‌های مداخلات روانشناختی هستند که وجه مشترک تمامی آنها مبتنی بر شواهد علمی بودن، پژوهش محوری و دغدغه افکار، رفتار و هیجان­‌ها را داشتن است. تمام تلاش ما براین است که از چارچوب مداخلات علمی بیرون نرویم. درمانگران و مشاوران ما همه در این مکتب تعلیم دیده و فعالیت می­‌کنند...

>> درباره سگال