X

طناز جاهدطناز جاهد از سال ۱۳۹۱ وارد رشته روانشناسی بالینی شده است. دوره کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی را در دانشگاه علامه طباطبایی به پایان رسانده است و در حال حاضر دانشجوی دکتری تخصصی روانشناسی بالینی دانشگاه علم و فرهنگ می باشد. او از سال ۱۳۹۶ فعالیت حرفه‌ای خود را در کلینیک میثاق به عنوان درمانگر بزرگسالان در حوزه اختلالات خلقی، اضطرابی، مشکلات شخصیتی و سایر مسائل روانشناختی از جمله کمال گرایی و عزت نفس، آغاز کرده است. 


در حال حاضر رویکرد درمانی او درمان شناختی رفتاری و مداخلات ذهن‌آگاهی (مایندفولنس) است. او در زمینه رشته روانشناسی بالینی در دوره‌های آموزشی متعددی از جمله مصاحبه تشخیصی، درمان شناختی رفتاری، طرح‌واره درمانی، مداخلات مبتنی بر ‌ذهن‌آگاهی شرکت کرده و زیر نظر اساتید به نام رشته روانشناسی بالینی آموزش دیده است.
آدرس جدید مرکز

مرکز سگال از اول اسفند ۱۳۹۸ در آدرس جدید مستقر شده است.

آدرس: میدان آرژانتین ابتدای خیابان بخارست (احمدقصیر) کوچه ۱۷ پلاک ۱۸ طبقه آخر

 تلفن‌های تماس:

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵3

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵4

درباره سگال

"درمان­‌های شناختی رفتاری" مجموعه­‌ای از نظریه­‌ها و یا مدل­‌های مداخلات روانشناختی هستند که وجه مشترک تمامی آنها مبتنی بر شواهد علمی بودن، پژوهش محوری و دغدغه افکار، رفتار و هیجان­‌ها را داشتن است. تمام تلاش ما براین است که از چارچوب مداخلات علمی بیرون نرویم. درمانگران و مشاوران ما همه در این مکتب تعلیم دیده و فعالیت می­‌کنند...

>> درباره سگال