X

دکتر مریم حلی ساز

 

سوابق تحصیلی و کاری

دکتر مریم حلی ساز، عضو کالج روان‌درمانگران استان انتاریو کانادا می‌باشند. ایشان مدرک کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و دکتری خود را در رشته روانشناسی اخذ نموده‌اند. پایان‌نامه مقطع دکتری ایشان در زمینه ارزش‌ها و اهداف فرزندپروری مادران دارای کودکان 3 تا 5 ساله بوده است و پایان‌نامه ایشان به عنوان پایان‌نامه برتر، در هشتمین کنگره ملی آسیب‌شناسی خانواده برگزیده شده است. ایشان بیش از 13 سال است که به درمان اختلالات اضطرابی کودکان و نوجوانان با رویکرد شناختی و رفتاری و نیز فرزندپروری کودکان دشوار مشغول می‌باشند. لازم به ذکر است که در زمینه آموزش تنظیم هیجان و نیز آموزش مهارت‌های زندگی به کودکان به خصوص مهارت‌های اجتماعی و مهارت کنترل خشم نیز فعالیت دارند.

 

 

 

فعالیت‌های حرفه‌ای

 

دکتر مریم حلی ساز از سال 89 به صورت حرفه‌ای به کار روان‌درمانی کودکان با رویکرد شناختی رفتاری مشغول است. وی همچنین به عنوان کارشناس با برنامه‌های تلویزیونی متعدد همکاری داشته و نیز بیش از 5 سال کارشناس ثابت برنامه پرمخاطب رادیویی «کودک من» در رادیو سلامت بوده است. شایان ذکر است که ایشان سه بار به عنوان کارشناس برتر در رادیو برگزیده شده‌اند. بعلاوه ایشان به عنوان استاد مدعو در دانشگاه‌های آزاد کرج و تهران مرکزی برای چندین سال همکار مشغول به کار بوده‌اند. در حال حاضر به عنوان روان‌درمانگرعضو کالج روان‌درمانگران اونتاریو، در کاناد مشغول به کار هستند.
 

آدرس جدید مرکز

مرکز سگال از اول اسفند ۱۳۹۸ در آدرس جدید مستقر شده است.

آدرس: میدان آرژانتین ابتدای خیابان بخارست (احمدقصیر) کوچه ۱۷ پلاک ۱۸ طبقه آخر

 تلفن‌های تماس:

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵3

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵4

درباره سگال

"درمان­‌های شناختی رفتاری" مجموعه­‌ای از نظریه­‌ها و یا مدل­‌های مداخلات روانشناختی هستند که وجه مشترک تمامی آنها مبتنی بر شواهد علمی بودن، پژوهش محوری و دغدغه افکار، رفتار و هیجان­‌ها را داشتن است. تمام تلاش ما براین است که از چارچوب مداخلات علمی بیرون نرویم. درمانگران و مشاوران ما همه در این مکتب تعلیم دیده و فعالیت می­‌کنند...

>> درباره سگال