X

دکتر لادن فتی

سوابق تحصیلی و کاری

 لادن فتی دارای دکترای روانشناسی بالینی و درمانگر، پژوهشگر و مدرس حوزه شناختی رفتاری است. وی درسال 1362 وارد مقطع کارشناسی روانشناسی بالینی در دانشگاه شیراز شده و در دو مقطع کارشناسی ارشد و دکترای روانشناسی بالینی در دانشگاه علوم پزشکی ایران تحصیل کرده است. دکتر فتی هم اکنون فعالیت درمانگری و مشاوره با رویکرد شناختی رفتاری را در موسسه سگال انجام می­‌دهد و علاوه برآن به شکل تخصصی زمانی را به ترویج روش­‌های آموزش و ارزشیابی مهارت­‌های بالینی برای روانشناسان اختصاص داده است. وی همچنین به فعالیت آموزشی و پژوهشی در دانشگاه­‌هایی مانند دانشگاه شهید بهشتی، تهران، شاهد، علم و فرهنگ، تربیت مدرس و برخی دانشگاه­‌های دیگر مشغول است. دکتر فتی سال­‌هاست که برگزارکننده کارگاه­‌های آموزشی مختلف در زمینه مهارت­‌های زندگی، درمان­‌های شناختی رفتاری، روش‌­های پژوهش و روش­‌های تدریس و ارزیابی مهارت­‌های بالینی در سراسر ایران است.

دکتر فتی در کارنامه فعالیت­‌های حرفه­‌ای خود، عضویت هیئت علمی دانشگاه­های علوم پزشکی تهران، ایران و آزاد و نیز حضور در عرصه فعالیت­‌های شناختی رفتاری بین­‌المللی، عضویت در هیئت مدیره انجمن روانشناسی ایران، هیئت تحریریه مجلات علمی، دبیری علمی کنگره­‌های روانشناسی و آموزش پزشکی، پست­‌های ستادی در وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران و ایران را دارد.

دکتر فتی در نگارش ده­‌ها مقاله پژوهشی و ترجمه و تألیف کتب تخصصی نیز مشارکت داشته است. برخی کتاب­‌های وی بارها تجدید چاپ شده‌­اند.

آدرس جدید مرکز

مرکز سگال از اول اسفند ۱۳۹۸ در آدرس جدید مستقر شده است.

آدرس: میدان آرژانتین ابتدای خیابان بخارست (احمدقصیر) کوچه ۱۷ پلاک ۱۸ طبقه آخر

 تلفن‌های تماس:

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵3

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵4

درباره سگال

"درمان­‌های شناختی رفتاری" مجموعه­‌ای از نظریه­‌ها و یا مدل­‌های مداخلات روانشناختی هستند که وجه مشترک تمامی آنها مبتنی بر شواهد علمی بودن، پژوهش محوری و دغدغه افکار، رفتار و هیجان­‌ها را داشتن است. تمام تلاش ما براین است که از چارچوب مداخلات علمی بیرون نرویم. درمانگران و مشاوران ما همه در این مکتب تعلیم دیده و فعالیت می­‌کنند...

>> درباره سگال